Alarmante: Tre të vdekur me Covid dhe 47 të infektuar gjatë 24 orëve në Prizren

Gjatë 24 orëve të fundit, në Laboratorin e Mikrobiologjisë Molekulare në IKShPK dhe laboratoret private me metodën RT-PCR, janë testuar gjithsej 1.827 mostra të marra nga ShSKUK dhe gjurmimi i … Continue reading Alarmante: Tre të vdekur me Covid dhe 47 të infektuar gjatë 24 orëve në Prizren