Prizren: LDK reagon ndaj gjendjes në KF LIRIA

Dega e LDK- së në Prizren, pëmes një komunikate ka shpreh shqetësimin e saj për gjendjen e rëndë që po kalon klubi me përplotë histori krenarie dhe ndër më vjetrit në Kosovë KF LIRIA. Komunikata e plotë: “Në Prillin e vitit të kaluar përmes medieve u njoftua për privatizimin e klubit të futbollit Liria. Madje … Continue reading Prizren: LDK reagon ndaj gjendjes në KF LIRIA