Bashkimi pëson nga Peja

Bashkimi ka humbur sonte në Pejë, raporton Gazeta e Prizrenit. Ndeshja e zhvilluar në “Karagaçi” përfundoi 103:80. Prizrenasit u paraqitën pa amerikanin Corey Raley Ross, i cili është i sëmurë, por që pritet të jetë i gatshëm për ndeshjen e Kupës në mesjavë. Te Bashkimi më i miri ishte Terik Bridgeman me 18 pikë dhe … Continue reading Bashkimi pëson nga Peja