09-08-2020

Bashkimi pëson nga Peja

Bashkimi ka humbur sonte në Pejë, raporton Gazeta e Prizrenit.

Ndeshja e zhvilluar në “Karagaçi” përfundoi 103:80.

  • Prizrenasit u paraqitën pa amerikanin Corey Raley Ross, i cili është i sëmurë, por që pritet të jetë i gatshëm për ndeshjen e Kupës në mesjavë.

    Te Bashkimi më i miri ishte Terik Bridgeman me 18 pikë dhe pesë kërcime.

    Për fitoren e Pejës, ndër kontribuuesit ishte Dardan Berisha, që shënoi 25 pikë./ GazetaePrizrenit.net/

    Asnjë koment

    Comments are closed.