25-06-2024

Showbiz

Pas telasheve, kjo është përgjigja e Teuta Selimit për të gjithë

Këngëtarja Teuta Selimi është vendosur plotësisht në qendër të vëmendjes dhe kjo jo për shkak të zhvillimeve në jetën profesionale. Këngëtarja e njohur u tha se ishte pre e dhunës në familje, lajm që pushtoj mediat kudo. Teuta Selimi heshti pas raportimeve të medias, ndërkaq sot ka vendosur të shfaqet sërish në Tik Tok, shkruan […]

Edona flet për gjyshin e saj: Thoja mos po pëson infarkt kur m’sheh çikë ( Video )

Banorja e Big Brother VIP Kosova, Edona James ka folur në lidhje me gjyshin e saj. Ajo është shprehur se më parë është frikësuar për shëndetin e tij. “Thoja mos po pëson infarkt kur m’sheh çikë”, është shprehur ajo.  

Bora Zemani i thotë “Po” Donaldit ( VIDEO )

Prezantuesja dhe aktorja Bora Zemani e ka pranuar propozimin e këngëtarit Donald Veshaj. Zemani i ka thënë “Po” Veshajt në premierën e filmit “Pesë herë jo”. Premiera e filmit “5 herë jo” po mbahet mbrëmjen e sotme në Cineplexx, TEG dhe nga nesër do të jetë në çdo kinema./LN

‘Ke marrë hijen e nuses’, Arbana shfaqet për herë të parë pas dasmës

Të shtunën Arbana dhe Eduarti kurorëzuan dashurinë e tyre me martesë në Toskana, Itali. Ceremonia u zhvillua në privatësi dhe Arbana ende nuk ka postuar foto nuse, por një foto pas dasmës nuk e ka kursyer për ndjekësit e saj. Moderatorja shfaqet duke pozuar, e veshur me një fustan me lule dhe duket shumë elegante. […]

Publikohet video-klipi “HASJAN” nga Gold AG dhe Bajram Gigolli (Video)

Dueti Gold AG dhe Bajram Gigolli sapo kanë publikuar video klipin më të ri  “Hasjan”  

Një person paraqitet si vëllai i Linda Hakajt, i merr paratë e dasmave në emër të këngëtares

Këngëtarja e muzikës së mirëfilltë shqiptare, Lindita Hakaj, së fundmi është përballur me një rast të pazakontë pasi që një person me mbiemër të njëjtë si të sajin ka përfituar materialisht duke u prezantuar si i vëllai i artistes dhe kështu duke arritur të marrë shumën e parave të prenotimit. Hakaj ka reaguar përmes një […]

“Prizren ma i amli vend”, Shqipe Kastrati nga Amerika ia dedikon një këngë vendlindjes (VIDEO)

Këngëtarja prizrenase, Shqipe Kastrati, por që tashmë jeton në Amerikë ia ka kushtuar një këngë qytetit të Prizrenit, përcjell “GazetaePrizrenit.net”. Zëri i këngëtares sonë të mirënjohur, Shqipe Kastrati, me origjinë nga Hasi, është adhuruar prej viteve të 80-ta të shekullit të kaluar.

Këngëtarja prizrenase, Shqipe Kastrati paralajmëron një këngë të re

Këngëtarja prizrenase, Shqipe Kastrati së shpejti ka paralajmëruar një këngë të re për adhuruesit e saj, përcjell “GazetaePrizrenit.net”. “Se shpejti një këngë e re për adhuruesit e zërit tim!”, ka shkruar ajo në profilin e saj. Zëri i këngëtares sonë të mirënjohur, Shqipe Kastrati, me origjinë nga Hasi, por që tashmë jeton në Amerikë është […]

Tayna sjell poza atraktive nga pushimet në Spanjë

Rap-artistja e njohur nga Prizreni, Tayna, prej disa ditësh ndodhet për pushime në Spanjë. Derisa ka përfunduar një verë të suksesshme me mbrëmje e koncerte, ajo këtë herë po argëtohet në masë të madhe jashtë angazhimeve të zakonshme. Në këtë mes nuk kanë munguar edhe disa fotografi atraktive, të cilat ka vendosur që t’i shpërndajë […]

I del fotoja para ndërhyrjeve, me ‘bast’ që këtë aktore shqiptare nuk do ta njihnit kurrë

Modelja e njohur kosovare, Arta Nitaj, dikur dukej shumë më ndryshe nga sot. Përveç që nuk ishte e famshme, ajo ka ndryshuar edhe në pamje e kjo vihet re në një foto e cila po qarkullon në rrjet. Ish-aktorja e “O sa mirë” vazhdon të jetë mjaft e komentuar për çdo paraqitje e dalje publike […]

Newsletter

  • Abonohuni tani!

    Për më të rejat nga Gazeta e Prizrenit.