Dy të vdekur me Covid në Prizren gjatë 24 orëve të fundit

Në Laboratorin e Mikrobiologjisë Molekulare në IKShPK dhe laboratoret private me metodën RT-PCR, gjatë 24 orëve të fundit janë testuar gjithsej 1.018 mostra të marra nga ShSKUK dhe gjurmimi i … Continue reading Dy të vdekur me Covid në Prizren gjatë 24 orëve të fundit