E rëndë: Këta janë dy mërgimtarët që vdiqën tragjikisht në aksident, njëri nga Prizreni e tjetri nga rrethi i Rahovecit

Një ngjarje tragjike ndodhi mbrëmë për dy familjet kosovare, që humbën më të dashurit në aksident fatal trafiku në Hungari. Dy viktimat e këtij aksidenti janë mërgimtarët Jetmir Rexhepi dhe Kushtrim Hoxhaj  raporton Gazeta  e Prizrenit. Burime te portalit “Gazeta e Prizrenit” mësohet  se viktimat ishin familjarë mes vete, teksa dyshohet se po udhëtonin për në … Continue reading E rëndë: Këta janë dy mërgimtarët që vdiqën tragjikisht në aksident, njëri nga Prizreni e tjetri nga rrethi i Rahovecit