Përfundojnë ndeshjet e sotme në Superligë, ja rezultatet dhe tabela

Përfunduan tri ndeshjet e sotme në vlefshme për javën e 19-të të AlbiMall Superligës së Kosovës. Liria humbi në Prizren nga kamioni aktual Ballkani, me rezultat 0:3 pjesa e parë 0:1, raporton Gazeta e Prizrenit. Suharekasit e nisën  për mrekulli stinorin pranveror me një fitore bindëse, me synimin e vetëm – mbrojtjen e titullit kampion … Continue reading Përfundojnë ndeshjet e sotme në Superligë, ja rezultatet dhe tabela