09-08-2022

Prizren

Testi PISA fillon në Prizren, ministri i Arsimit optimist për rezultate të mira

Ministri i Arsimit, Shkencës dhe Teknologjisë, Shyqiri Bytyqi, me rastin e fillimit të testit PISA është shprehur optimist se këtë herë nxënësit nga Kosova do të dalin me rezultate shumë […]

Në Prizren mashtrohet konsumatori, Haskuka e denoncon rastin

Një qytetar i Komunës së Prizrenit ka denoncuar mashtrimin që i është bërë në një qendër tregtare në këtë qytet. Çmimi i produktit që ka figuruar në rafte si çmim […]

Newsletter

  • Abonohuni tani!

    Për më të rejat nga Gazeta e Prizrenit.