01-12-2020

74-vjeçari nga Kosova mbytet në Velipojë

Një pushues nga Kosova, ende i paidentifikuar ka humbur jetën këtë të diel në plazhin e Velipojës

Mësohet se viktima, 75-vjeçar, ka shfaqur probleme shëndetësore teksa ishte në ujë dhe ndonëse u nxor i gjallë në breg, ai vdiq pa mundur të marrë ndihmën mjekësore.

Trupi i pajetë është dërguar në morgun e spitalit Rajonal të Shkodrës, raporton TCh

Asnjë koment

Comments are closed.