17-05-2022

AAK në Prizren sot do të vendosë për koalicionin

AAK në Prizren, sot do të mbajë mbledhje për ta shqyrtuar çështjen e pozicionimit të degës, në prag të mbajtjes së balotazhit për kryetar të Prizrenit, raporton “Gazeta e Prizrenit”.

Sipas burimeve të besueshme të portalit, ky subjekt është më afër koalicionit me PDK-në dhe përkrahjes së kandidatit për kryetar të opozitës, Shaqir Totajt. /GazetaePrizrenit.net/

Lexo Edhe:

Nisma në Prizren pritet të vendosë për koalicionin, sot në mesditë

Asnjë koment

Comments are closed.