15-07-2024

Aksident i rëndë në Itali, dyshohet se janë të përfshirë edhe disa shqiptarë

Një aksident ka ndodhur gjatë ditës së sotme në Itali.
Sipas pamjeve të siguruara nga Indeksonline, në aksident janë përfshirë dy vetura, ku kanë përfunduar jashtë rrugës.

Dyshohet se në këtë aksident janë të përfshirë edhe disa shqiptarë.

Në vendin e ngjarjes kanë mbërritur edhe ambulanca dhe policia italine.

Më poshtë mund të shihni pamjet e aksidentit.

Asnjë koment

Comments are closed.