21-05-2024

Aksident i rëndë trafiku në Carralevë

Aksident i rëndë trafiku ka ndodhur mbrëmjën e sontme në Carralevë.

Lajmin e ka bërë të ditur Organizata Vullnetare Zjarrfikësit dhe Shpëtimit.

Në aksident, një automjet kombi është përplasur me një veturë me targa gjermane.

Kjo e fundit ka përfunduar e rrotulluar dhe jashtë rrugës.

Deri më tani nuk dihet nëse ka të lënduar nga ky aksident, teksa në vendin e ngjarjes kanë arritur zjarrfikësit./IO

Më poshtë pamje.

May be an image of ambulance, van and road
May be an image of ambulance and train
May be an image of road
May be an image of text

Asnjë koment

Comments are closed.