30-05-2024

Aksident i rëndë trafiku në rrugën e Caralevës, katër vetura të përfshira (foto))

Një aksident i rëndë trafiku ka ndodhur rreth orës 12:00 në rrugën Komoran – Caralevë.

Aksidenti ka ndodhur afër rrugës për Nekoc ndërsa në të janë përfshirë katër automjete, dy në lëvizje e dy të tjera të parkuara.

Sipas lexuesve të IndeksOnline, tre persona kanë pësuar lëndime trupore ndërsa edhe dëmet materiale janë të konsiderueshme.

Policia rrugore ka dalë në vendin e aksidentit dhe është duke u marrë me rastin.

Asnjë koment

Comments are closed.