28-05-2024

Aksident i rëndë, vdes një person në Lipjan

Një aksident i rëndë ka ndodhur pasditen e së hënës në rrugën “Ibrahim Rugova” në Lipjan, ku si pasojë ka vdekur një person.

Në aksident kanë qenë të përfshirë një kamion dhe një veturë.

Paparaci është në pritje të përgjigjes së Policisë për të mësuar detaje të tjera.

Asnjë koment

Comments are closed.