15-04-2024

Aksident me të lënduar në rrugën Prizren-Gjakovë (FOTO)

Një aksident i rëndë rrugor ka ndodhur para pak minutave në aksin rrugor Prizren-Gjakovë.

Si pasojë e aksidentit ka edhe persona të lënduar dhe në vendin e ngjarjes kanë arritur edhe ekipet emergjente.

Në aksident janë përfshirë dy vetura, ku shihet se njëra prej tyre ka pësuar dëme të mëdha materiale.

Si pasojë e këtij aksidenti në këtë pjesë të rrugës janë shkaktuar edhe kolona të gjata./Indeksonline/

Asnjë koment

Comments are closed.