01-12-2021

Aksident në mes autobusit dhe traktorit afër Brezovicës, ka të lënduar

Një aksident i rëndë ka ndodhur në rrugën që çon nga Ferizaji për në Brezovicë.

Në këtë aksident janë përfshirë një autobus është aksidentuar me një traktor.

Lajmin e ka konfimruar edhe Policia, duke e bërë të ditur se edhe një person ka mbetur i lënduar.

Zëdhënësi i Policisë për rajonin e Ferizajit, Agim Gashi, ka thënë se viktima ka marrë lëndime të lehta trupore dhe është dërguar për trajtim.

Asnjë koment

Comments are closed.