16-04-2024

Aksident në Prizren (foto)

ot, treth orë 2:00, pas mesnate ka ndodhur një aksident ndermjet dy veturave, njëra tip Mercdes, dhe tjetra tip Seat Ibizi, fatmirsisht në këtë aksident nuk ka patur të lënduar, përveç dëmeve materiale.

Aksidenti ka ndodhur afër rrethrrotullimit në Bazhdarhane, në drejtim të rrugës për Petrovë. Në vendin e ngjarjes ka dalur edhe policia, tek sa shihet në foto edhe “marimanga” e cila po largon veturat e dëmtuar në këtë aksident./tvprizreni.info/

Asnjë koment

Comments are closed.