19-06-2024

Aksident në Rahovec

Një aksident trafiku ka ndodhur në orët e mbrëmjes në rrugën e Drinit (Ratkoc- Dejnë), transmeton “GazetaePrizrenit.net”.

Aksidenti ka ndodhur  në mes të një multikultivatori dhe një veture ‘merecedes’ me targa 07, njoftohet përmes faqes së fshatit Ratkoc.

Njoftohet se fatmirësisht, pos dëmeve materiale aksidenti ka qenë pa fatalitet.

Policia ende nuk ka konfirmuar rastin./ GazetaePrizrenit.net

Asnjë koment

Comments are closed.