20-01-2022

Aksident trafiku mbi Urën e e Fshajtë

Një aksident trafiku ka ndodhur mbi Urën e Fshajtë në magjistralen Rahovec-Gjakovë.

Vetura e aksidentuar ka mbetur e rrokullisur mbi urë ndërsa ende nuk ka informacione për numrin e të lënduarve.

Policia e Kosovës ka dalë në vendin e aksidentit dhe është duke u marrë me rastin.

Njëri shirit i rrugës ka qenë i bllokuar tërësisht dhe ka pasur pengim të qarkullimit të automjeteve./IndeksOnline/

Mund të jetë një imazh i makinë dhe rrugë

Asnjë koment

Comments are closed.