01-10-2022

Aksident trafiku në Gjonaj të Hasit, 5 të lënduar

Një aksident trafiku ka ndodhur në Gjonaj të Hasit të Prizrenit.

Sipas policisë, katër automjete kanë qenë të përfshira, raporton Gazeta e  Prizrenit.

Në raport thuhet se përveç dëmeve materiale lëndime trupore kanë pësuar pesë persona të cilët kanë pranuar trajtim mjekësor.

Policia nuk ka dhënë detaje për identitetin e të lënduarve dhe as tipin e automjeteve

Rasti është duke u hetuar. /GazetaePrizrenit/

Nuk ka asnjë përshkrim të disponueshëm

Asnjë koment

Comments are closed.