12-07-2024

Ambasadori amerikan Hovenier: Urimet më të ngrohta me rastin e Kurban Bajramit!

Ambasadori amerikan në Kosovë, Jeffrey Hovenier, ka uruar besimtarët për Kurban Bajramin.

“Urimet më të ngrohta me rastin e Kurban Bajramit për besimtarët që po festojnë në Kosovë dhe në mbarë botën”, thuhet në urimin e ambasadorit Hovenier.

Asnjë koment

Comments are closed.