02-07-2020

Arrestim në Prizren për ofendim të policëve

Një person është arrestuar në Prizren për shkak të konfrontimit me pjesëtarë të policisë.

Rasti ka ndodhur  dje pasdite rreth orës 17:00. Sipas raportit të policisë i dyshuari kosovar, ka penguar dhe ofenduar zyrtarët policor, transmeton Gazeta e Prizrenit.

Me vendim të prokurorit, i dyshuari është liruar dhe rasti shkon në procedurë të rregullt.

Asnjë koment

Comments are closed.