04-08-2020

Arrestohen dy vëllezër në Rahovec pasi u rrahën mes vete

Dy persona janë arrestuar pasi që të njëjtit pas një mosmarrëveshje janë rrahur mes vete në Rahovec.

Sipas policisë të njëjtit janë vëllezër dhe kanë pranuar tretman mjekësor.

  • “Janë arrestuar dy të dyshuar meshkuj kosovarë (vëllezër), pasi që të njëjtit pas një mosmarrëveshje janë rrahur në mes vete. Pas tretmanit mjekësor, me vendim të prokurorit, të dyshuarit janë dërguar në mbajtje”, thuhet në njoftimin e policisë

    Asnjë koment

    Comments are closed.