03-10-2022

Arrestohet burri që rrahu vazhdimisht gruan në Prizren

Një person është arrestuar nga policia në Prizren, pasi vazhdimisht ka ushtruar dhunë fizike dhe psikike ndaj bashkëshortes së tij.

Viktima nuk ka pasur lëndime të dukshme dhe ka refuzuar ndihmën mjekësore.

Me urdhër të prokurorit, i dyshuari është dërguar në qendrën e mbajtjes.

Asnjë koment

Comments are closed.