17-05-2022

Arrestohet i dyshuari nga Suhareka pasi ofendoi dhe pengoi zyrtarët policor

Një person është arrestuar në Suharekë, pasi që i njëjti ka ofenduar dhe penguar zyrtarët policorë.

“Është arrestuar i dyshuari mashkull kosovar, pasi që i njëjti i ka ofenduar verbalisht dhe ka penguar zyrtarët policor në kryerje të detyrës zyrtare”, thuhet në raport.

Me vendim të prokurorit i dyshuari është dërguar në mbajtje.

Asnjë koment

Comments are closed.