16-04-2021

Arrestohet një person në Suharekë, kanosë një femër  

Një person është arrestuar në Suharekë për kanosje të një viktime, raporton Gazeta e Prizrenit.

Sipas policisë, rasti ka ndodhur dje pasdite.

“Është arrestuar i dyshuari mashkull  kosovar, pasi që i njëjti ka kanosur dhe shtrënguar viktimën femër  kosovare. Me vendim të prokurorit, pas intervistimit i dyshuari është liruar në procedurë të rregullt”, thuhet në raportin e PK-së.

Asnjë koment

Comments are closed.