28-07-2021

Arrestohet një person për sulm në Krushë të Vogël

Një person është arrestuar në Krushë të Vogël të Prizrenit, pasi kishte sulmuar fizikisht dhe kanosur  një person tjetër.

Sipas policisë, rasti ka ndodhur mbrëmë, rreth orës 19:30.

I dyshuari me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje./GazetaePrizrenit.net

Asnjë koment

Comments are closed.