22-10-2020

Arrestohet një prizrenas për lëndim trupor

Një i dyshuar është arrestuar në Prizren, pas një rasti të lëndimit trupor, që ka ndodhur në rrugën “Ismet Jashari”.

Sipas Policisë, rasti ka ndodhur me datën 01. 02. 2019, ndërsa i dyshuari (K-Shqiptar) është arrestuar dje dhe i njëjti me vendim të prokurorit dërgohet në mbajtje.

Policia nuk ka dhënë hollësi të tjera rreth rastit. /GazetaePrizrenit.net/.

Asnjë koment

Comments are closed.