10-08-2020

Arrestohet pasi kanosi ish të fejuarën dhe babain e saj në Prizren

Policia ka arrestuar një të dyshuar në Prizren.

Në raportin 24 orësh bëhet e ditur se i dyshuari kishte kanosur ish të fejuarën e tij dhe babain e saj.

  • Me vendim të prokurorit, i dyshuari është dërguar në mbajtje./GazetaePrizrenit.net

    Asnjë koment

    Comments are closed.