16-08-2022

Balaj-Halimaj e Nismës del kundër partisë për ta mbështetur Haskukën në balotazh

Kryetari i komunës së Prizrenit, Mytaher Haskuka, përmes faqes së tij zyrtare në “facebook”, ka falënderuar Albulena Balaj – Halimaj, për mbështetjen e sinqertë në balotazhin e 14 nëntorit.

Postimi i plotë:

E falënderoj Albulena Balaj – Halimaj, për mbështetjen e sinqertë në balotazhin e 14 nëntorit. Prizreni nuk kthehet mbrapa dhe reformat do të vazhdojnë. Gratë në politikë janë të guximshme dhe parimore, Albulena është njëra nga ato.
Albulenë, respekt për guximin, sinqeritetin dhe parimet tuaja!
#SkaKthimMbrapa
#BashkeQeverisim 144

Asnjë koment

Comments are closed.