22-10-2021

Baldedaj, AAK: Prizreni sot është i katandisur sikur në vitin 1999!

Kuvendari Ilir Baldedaj derisa ka folur rreth buxhetit, në mbledhjen e sotme ka kritikuar zyrtarët komunal të Prizrenit, duke thënë se Prizreni është i katandisur sikur në vitin 1999!

Ai tha se bartja e mjeteve financiare dhe se projekti për nënat lehona ka qenë projekt i mëparshëm i Kuvendit, përkatësisht i kandidatit të AAK-së, Lulzim Kabashi.

Fjalimi i Baldedajt:

 

Asnjë koment

Comments are closed.