20-05-2024

Ballkani shumë i fortë për Feronikelin

Ballkani ka mposhtur Feronikelin me rezultat 0-3 në ndeshjen e zhvilluar në Drenas në kuadër të xhiros së 11-të të Superligës së Kosovës.

Golat për suharekasit i shënuan Kryeziu (44’), Kuc (66’) dhe Gripshi (84’).

Me këtë fitore, Ballkani mbetet në krye të tabelës me 26 pikë, katër më shumë se Drita që barazoi me Lirinë./FO

PS. Fotoilustrim

Asnjë koment

Comments are closed.