16-10-2021

Bebe Rexha e dashuruar në vallet shqiptare, kjo video e tregon më së miri këtë gjë

Është njëra ndër këngëtaret më të njohura dhe më të talentuara në botë. Bëhet fjalë për këngëtaren shqiptare Bebe Rexha e cila karrierën po e zhvillon larg vendlindjes, shkruan “Zëri.info”.

Edhe pse larg Bebe Rexha asnjëherë nuk heziton që përmes videove dhe fotografive të ndryshme të dëshmojë se ajo e ruan kulturën dhe traditën shqiptare.

Së fundmi ajo në profilin zyrtarë në “Instagram”, ka postuar një video të vëllait të saj Florent Rexhës i cili shihet duke kërcyer me shokun e tij vallen shqiptare.

Rexha së fundmi ka realizuar me videoklip këngën e saj të fundit “I`m mess”. /ZËRI

Asnjë koment

Comments are closed.