16-07-2024

Bie fasada e ndërtesës, intervenojnë zjarrfikësit dhe inspeksioni komunal

Një pjesë e fasadës së një ndërtese në rrugën “UÇK” në Prishtinë ka rënë në tokë duke rrezikuar qytetarët, raporton Ekonomia Online.

Mirëpo fatmirësisht askush nuk ka pësuar lëndime ndërsa tani vendi i ngjarjes është siguruar nga zjarrfikësit. Të pranishëm janë edhe Inspeksioni i Komunës së Prishtinës.

Asnjë koment

Comments are closed.