08-05-2021

Bie nga lartësia prej tri metra, lëndohet punëtori i ndërtimit,

Një punëtor në Hoqë të Vogël të Rahovecit dje derisa ishte duke punuar në një firmë të ndërtimit kishte rënë nga një lartësi rreth tri metra dhe ka pësuar lëndime trupore.

Viktima ka pranuar tretman mjekësor dhe pas tretmanit mjekësor është liruar në shtëpi.

Lidhur me rastin është intervistuar i dyshuari (pronari) dhe me urdhër të prokurorit kujdestar, rasti shkon në procedurë të rregullt.

Asnjë koment

Comments are closed.