22-07-2024

Bora Zemani i thotë “Po” Donaldit ( VIDEO )

Prezantuesja dhe aktorja Bora Zemani e ka pranuar propozimin e këngëtarit Donald Veshaj.

Zemani i ka thënë “Po” Veshajt në premierën e filmit “Pesë herë jo”.

Premiera e filmit “5 herë jo” po mbahet mbrëmjen e sotme në Cineplexx, TEG dhe nga nesër do të jetë në çdo kinema./LN

Asnjë koment

Comments are closed.