18-09-2020

Çfarë ngjarjesh pritet të ndodhin sot në Prizren?

Ngjarjet e paralajmëruara për sot:

Ora 09:30
Përfaqësues të Unionit të Bashkive Shqiptare takohen me kryetarin e Komunës së Prizrenit, Mytaher Haskuka . (“Shtëpia e Bardhë” në Prizren).

Ora 10:00
Unioni i Bashkive Shqiptare dhe Komuna e Prizrenit organizojnë hapjen e “Muzeu Lëvizës – Tirana vjen tek ne” për të nder të 100 vjetorit të shpalljes së Tiranës si kryeqytet. (Sheshi i Lidhjes në Prizren.

Lexo edhe:

Komuna e Prizrenit del keq sa i përket Perfomancës (Dokument)

 

Ora 11:00
Delegacioni i Unionit të Bashkive Shqiptare se bashku me zyrtar të Komunës se Prizrenit vizitojnë Panairin e Artizanateve. (Sheshi i Lidhjes në Prizren)./GazetaePrizrenit.net/

Lexo edhe:

A po shpërndanë mjegull kryetari Haskuka?!

Asnjë koment

Comments are closed.