18-01-2022

Çfarë pritet të ndodhë sot në rajonin e Prizrenit?

Ngjarjet e paralajmëruara për sot:

Ora 08:00
Garda Kombëtare e Iowas dhe Forca e Sigurisë së Kosovës mbajnë punëtori. (Universiteti “Ukshin Hoti” në Prizren)

Ora 14:00
Kandidati i PDK-së për kryeministër, Kadri Veseli viziton fabrikën e këpucëve “Solid”. (Zona Industriale, Shirokë, Suharekë)

Ora 14:40
Kandidati i PDK-së për kryeministër, Kadri Veseli viziton fabrikën e mobileve “Granit”. (Rrafshi Sopisë, Suharekë)

Ora 15:10
Veseli viziton fabrikën e pijeve “Frutex”. (Gelancë, Suharekë).

Ora 15:50
Lideri i PDK-së Kadri Veseli merr pjesë në prerjen e shiritit të fabrikës së stiroporit “Iso Term”. (Vraniq, Suharekë,) /GazetaePrizrenit.net/

Asnjë koment

Comments are closed.