20-06-2024

Çfarë pritet të ndodhë sot në rajonin e Prizrenit?

Ngjarjet e paralajmëruara për sot:

Ora 10:00
Në hyrje të Rahovecit, në drejtim të Hamocit mbahet ceremonia e fillimit të punimeve në rrugën Rahovec – Hamoc – Fortesë. Merr pjesë zv/ministri i Infrastrukturës dhe Transportit, Rexhep Kadriu,

Ora 11:00
Nga objekti i Administratës Komunale nis fushata vetëdijesuese dhe aksioni për pastrim vullnetar i Komunës së Prizrenit.

Ora 13:30
Kryetari i Komunës së Prizrenit, Mytaher Haskuka pret në takim shefin e misionit të OSBE-së në Kosovë, ambasadorin Jan Braathu. (Shtëpia e Bardhë). /GazetaePrizrenit.net/

Asnjë koment

Comments are closed.