13-04-2021

Cilin politikan shqiptar do hidhte nga avioni Duda Balje?

Deputetja e Kuvendit të Kosovës Duda Balje ka qenë e ftuar në emisionin “Shiko kush Luan” me Luana Vjollcën.

Në një moment asaj i është kërkuar të zgjidhte mes Edi Ramës dhe Lulëzim Bashës.

Lexo edhe:

“Hasjanet” bëhen banore të Prishtinës (VIDEO)

Ajo u pyet se cilin prej tyre do të hidhte nga avioni?

Balje zgjodhi kreun e PD’së, Bashën.

 

 

 

Asnjë koment

Comments are closed.