26-10-2021

Dalin pamjet kur policia amerikane vret një person para syve të gruas dhe djalit, nuk përfillte urdhërat

Policia në Austin të Texasit ka lëshuar pamjet kur policia vret një person para syve të gruas dhe djalit të tij.

27 vjeçari Alex Gonzales u qëllua disa herë për skaj makinës së tij pasi nuk iu bind urdhërave të policisë.

Patrulla e policisë kërkonte që Alex të shtrihej për toke dhe të dorëzohej, gjë të cilën se bënte.

Madje, ai doli në anën e prapme të makinës duke hapur njëren derë të saj.

Në këtë moment, oficeri Gabriel Gutierrez ka shkrepur 10 plumba në të./Indeksonline/

 

Asnjë koment

Comments are closed.