15-04-2024

Deponohen 328 monedha dyeuroshe në një bankë, dyshohet të janë të falsifikuara

Prishtinë-Policia e Kosovës njofton se një zyrtarja e një banke në Prishtinë ka raportuar së nga klientë të ndryshëm në janë deponuar 328 monedha dyeuroshe që dyshohet se janë të falsifikuara.

Monedhat thuhet se janë sekuestruar për ekzaminime të mëtutjeshme dhe rasti është duke u hetuar./BetimipërDrejtësi

Asnjë koment

Comments are closed.