22-01-2022

Djali rrahë nënën në Suharekë

Është raportuar dje se një i dyshuar, mashkull kosovar, ka sulmuar fizikisht të ëmën e tij.

Sipas Policisë, rasti ka ndodhur mëngjesin e djeshëm në Suharekë.

Viktima ka pranuar tretman mjekësor, ndërsa i dyshuari, me vendim të prokurorit, është dërguar në mbajtje.

“Viktima femër kosovare ka njoftuar se është sulmuar fizikisht nga djali i saj i dyshuari mashkull kosovar. Viktima ka pranuar tretman mjekësor, ndërsa i dyshuari është arrestuar dhe me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje”, thuhet në raportin e Policisë

Asnjë koment

Comments are closed.