13-06-2021

Dorëzohet në polici i dyshuari për vrasje në tentativë në Mushtisht të Suharekës

I dyshuari për vrasje në tentativë në Mushtisht të Suharekës që kishte ndodhur në korrik të këtij viti është dorëzuar në polici.

Pas intervistimit, i dyshuari me urdhër të prokurorit është dërguar në mbajtje.

Lexo Edhe:
https://gazetaeprizrenit.net/gjykata-dhe-permbaruesit-ia-marrin-afro-2-9-milione-euro-komunes-se-prizrenit/

Njoftimi i plotë i policisë:

Fshati Mushtisht, Suharekë 03.07.2020 – 23:40. Me 19.10.2020 lidhur me rastin i dyshuari është dorëzuar vullnetarisht në polici. Me urdhër të prokurorit i njëjti është dërguar në mbajtje.

Asnjë koment

Comments are closed.