13-04-2021

E dhimbshme: Ky është djali që vrau babën dhe viktima në Prizren (foto)

Një ngjarje tragjike ka ndodhur pasditen e sotme në Prizren.

Ballkani.info ka mësuar identitetin e personit të vrarë në Prizren.

Bëhet fjalë për F.Halili, i cili dyshohet se është vrarë nga djali i tij, M.Halili.

Asnjë koment

Comments are closed.