17-06-2024

E dhimbshme: Ndërroi jetë në moshë të re i riu nga Atmaxha e Prizrenit, Arlind Gashi

Ka ndërruar jetë i riu nga Prizreni, Arlind Gashi

Familjarët kanë njoftuar se varrimi do të bëhet nesër në varrezat e fshatit Atmaxhë.

I riu ishte aksidentuar pak ditë më parë dhe ishte në gjendje kome.

Asnjë koment

Comments are closed.