21-01-2022

E fejuara e Milot Rashicës, përplot stil e bukuri

Futbollisti i Kombëtares së Kosovës, Milot Rashica është duke kaluar një formë të mirë në ekipin e tij gjerman Werder Bremen, shkruan Indeksonline.

Përpos që po kalon formë të mirë në fushën e blertë, Miloti muaj më parë është fejuar me një vajzë që quhet Belkiz Kera.

Ajo është mjaft aktive në rrjetet sociale, dhe njihet për bukurinë e saj të cilën nuk heziton ta ekspozoj.

Njejtë ka bërë edhe së fundmi ku me paraqitjen e saj ka shfaqur një stil mjaft të veçantë dhe duket për mrekulli. /Indeksonline/

Asnjë koment

Comments are closed.