20-05-2024

Gjykata Speciale fton edhe Alush Shalën nga Prizreni

Kuvendari i AAK-së, Alush Shala, ka njoftuar në rrjetin social facebook se edhe atij i është bërë ftesë nga Gjykata Speciale.

Postimi i plotë
I dashur popull i Kosovës, të respektuar bashkëluftëtarë, ju njoftoj se para pak çastësh pranova ftesën si dëshmitar nga Dhomat e Specializuara në Hagë.Natyrisht që do i përgjigjëm pozitivisht kësaj ftese,edhe pse është e pa drejtë .Rroftë UÇK-ja, lavdi dëshmorëve dhe të gjithë të rënëve për Lirinë e Kosovës.

Asnjë koment

Comments are closed.