19-01-2021

Edhe Rahoveci preket nga koronavirusi

Kryetari i Komunës së Rahovecit, Smajl Latifi, ka bërë të ditur se edhe atje është prekur një person me Covid-19.

Ai bëri të ditur se e prekura është një infermiere e cila jeton dhe vepron në Prishtinë, duke shtuar se nuk ka vend për panik për qytetarët e kësaj komune.

 

 

Ja postimi i plotë:

Asnjë koment

Comments are closed.